Team

Conservatie

Restauratie

Monumenten

 

logo

Management

 

  • Pieter Noppe, zaakvoerder/dagelijks bestuur
  • Annelien De Boever, dagelijks bestuur
  • Bénédicte Barbier, dagelijks bestuur

 

 

Algemene diensten

 

  • Annelien De Boever

Aanbestedingen en offertes, planning en organisatie

Administratie en boekhouding

annelien.deboever@rmp.be

 

 

Restaurateurs

 

Profiel bestaat uit een gemotiveerd team van gekwalificeerde restaurateurs en medewerkers met elk hun specialiteit

 

  • Adriana Villafane, restaurateur

Restaurateur schilderijen en muurschilderijen, ervaring sinds 1998

adriana.villafane@rmp.be

  • Bénédicte Barbier, restaurateur-projectleider-vennoot

Restaurateur schilderijen, ervaring sinds 2007

benedicte.barbier@rmp.be

  • Calin Sulea, medewerker

Medewerker hout en stucwerk, ervaring sinds 2015

  • Elisabetta Malara, restaurateur

Restaurateur schilderijen en polychrome objecten, ervaring sinds 2000

  • Deveney Ochel, decoratieschilder

Medewerker decoratieschilderwerken, ervaring sinds 2015

  • Els Creytens, restaurateur-projectleider-vennoot

Restaurateur schilderijen en polychrome objecten, ervaring sinds 2006

Decoratieschilder marmer- en houtimitaties, ervaring sinds 2011

Staffwerk, ervaring sinds 2012

Interieurarchitect, ervaring van 2000 - 2007

els.creytens@rmp.be

  • Gheorge Bondar Cornel, medewerker

Medewerker hout en stucwerk, ervaring sinds 2015

  • Lieve Van der Biest, restaurateur-projectleider-vennoot

Restaurateur schilderijen, ervaring sinds 1980

lieve.vanderbiest@rmp.be

  • Mikal Kindt, restaurateur-projectleider-vennoot

Restaurateur steen en mozaïek, ervaring sinds 2011

Staffwerk, ervaring sinds 2012

mikal.kindt@rmp.be

  • Pieter Noppe, restaurateur-vennoot

Restaurateur muurschilderijen, ervaring sinds 2000

Staffwerk, ervaring sinds 2001

Oude schildertechnieken, ervaring sinds 2001

pieter.noppe@rmp.be

  • Thomas Huyghe, restaurateur-projectleider-vennoot

Restaurateur hout en meubilair, ervaring sinds 2004

Rietvlechtwerk voor stoelen, ervaring sinds 2009

Kunstambacht hout-meubel, ervaring sinds 2009

Ambachtelijk houtdraaiwerk, ervaring sinds 2010

thomas.huyghe@rmp.be

  • Tim Nijs, restaurateur-vennoot

Restaurateur grafische kunsten, ervaring sinds 1994

tim.nijs@rmp.be

  • Wendy Vansteenkiste, vennoot-webmaster

Restaurateur polychrome objecten, ervaring sinds 2002

wendy.vansteenkiste@rmp.be

 

 

Gallerij

Contact

PROFIEL cvba

Guido Gezellestraat 23

8560 Wevelgem (kaart)

 

T: 056 32 38 12

F: 056 32 38 13

@: info@rmp.be

 

BNP Paribas Fortis:

IBAN: BE63 0013 6840 8908

BIC: GEBABEBB

 

BE 0476 699 669

 

D23 klasse 5

D24 klasse 3

 

 

Sociale media

Deel ons met

Volg ons op